کد خبر: 964400 A

برای روز دوم؛

جمعی از پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی همراه با خانواده‌هایشان برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند.

یکی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: در ادامه تجمع دیروز، تعدادی از آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی شب گذشته را به همراه خانواده‌هایشان در خیابان و پارک حوالی ساختمان مجلس سپری کردند و صبح امروز با طلوع آفتاب به تجمع اعتراضی‌شان ادامه دادند.

وی ادامه داد: آموزشیاران نهضت سوادآموزی را افرادی تشکیل می‌دهند که با سوابق ۱۰ تا ۱۵ ساله در مناطق محروم کشور خدمت کرده‌اند.

به گفته نماینده آموزشیاران نهضت سوادآموزی، تجمعات اعتراضی این گروه از پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی تا مشخص شدن وضعیت شغلی‌ آنها ادامه پیدا خواهد کرد.

بنا به اظهارات معترضان، برخی نمایندگان مجلس پیش‌تر وعده پیگیری وضعیت شغلی آنها را با طرح حذف آزمون برای همه مشمولین وزرات آموزش و پرورش را مطرح کرده و آنها منتظر علنی کردن آن در صحن هستند.

تجمع‌کنندگان در پلاکاردی خواستار رفع تبعیض بین مشمولان و تبصره ۱۰ ماده ۱۷ با حذف آزمون قبل از آموزش  و خواهان برقراری عدالت هستند.

پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی از صبح دیروز  یکشنبه (۱۶ شهریور ماه) برای پیگیری وضعیت شغلی خود عازم تهران شده و مقابل ساختمان مجلس تجمع کرده‌اند.

photo_2020-09-07_00-36-18

 

photo_2020-09-07_00-36-26

photo_2020-09-07_00-36-32

نمایندگان مجلس پدیرفته نشدگان آزمون نهضت سواد اموزی نهضت سواد اموزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر