کد خبر: 962229 A

رییس هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار:

رئیس هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار در نشست هم اندیشی طرح ملی ۲۰۰ هزار مسکن کارگری گفت: طرح بسیار بزرگی است و می‌تواند رونق بخش کار و تولید باشد ضمن اینکه امید را به کارگران و خانواده‌های آنها به ارمغان بیاورد.

به گزارش ایلنا، اولیا علی بیگی در نشستی که با حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و حضور مدیران اجتماعی ادارت کل استان‌های سراسر کشور از طریق ویدیو کنفرانس در سالن اجتماعات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی سخن می‌گفت، افزود: البته باید نظارت و توجه دقیق داشته باشیم تا چرخ تولید بنگاه‌های کوچک و آنها که به دلیل شرایط نامسلاعد اقتصادی و اضافه شدن ویروس کرونا واقعا در بحران شدیدی قرار گرفته‌اند از این طریق راه بیفتد که در این صورت سود چند جانبه به سراغ جامعه کار و تولید می‌آید. هم این بنگاه‌ها رونق می‌گیرند و کارگران زیادی مشغول به کار می‌شوند و هم از منابع داخلی استفاده خواهد شد. ضمن اینکه یک اتحاد و انسجامی در جامعه کار و تولید به وجود می‌آید و هرچه زودتر وارد مرحله اجرا شویم نتیجه‌اش مفید تر به حال جامعه کارگری خواهد بود.

او اضافه کرد: واقعا وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به صورت جدی پیگیر رفع موانع است و با وزارت راه و شهرسازی به تفاهم مشترک رسیده‌اند هرچند من معتقدم باید موانع به حداقل برسد تا تعاونی‌های کارگری وارد اجرا شوند و بخشی از نتیجه کار را تا پایان همین امسال ببینیم.

مسکن کارگران مسکن کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر