کد خبر: 961412 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۴۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای این استان در سال جاری ابلاغ شد.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی‌ گفت: میزان این تسهیلات تغییری به نسبت سال گذشته ندارد و بانک‌های تعاون و رفاه کارگران هر کدام به میزان ۲۳ میلیارد ریال به عنوان عاملیت پرداخت آن تعیین شده‌اند.

او بیان کرد: توزیع شهرستانی تسهیلات مشاغل خانگی استان مرکزی صورت گرفته و مسئولیت این مهم در شهرستان‌ها به فرمانداران واگذار شده تا پس از بررسی تقاضای چهار دستگاه متولی، پرونده متقاضیان به بانک‌های عامل ارسال شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: مجوز اعطای تسهیلات مشاغل خانگی پس از تایید اولیه ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  و فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی  از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر می‌شود.

آبایی‌ اظهار کرد: مشاغل خانگی دارای ۳۳۰ رشته در زیرمجموعه‌های صنایع دستی، امور تولید دام و طیور و فعالیت‌های فرهنگی است.

او تاکید کرد: امید است این استان عملکرد خوبی در جذب تسهیلات مشاغل خانگی داشته باشد و بانک‌های عامل نیز در راستای پرداخت این وام به متقاضیان تلاش مضاعفی به کار گیرند.

مشاغل خانگی تسهیلات مشاغل خانگی وام مشاغل خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر