کد خبر: 958987 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست ظرف ۴۸ ساعت آینده کلیه پرونده‌های در دست بررسی را تعیین تکلیف کنند.

 به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک مرام در کمیته فنی اشتغال کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاون امور اقتصادی استاندار  و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط به منظور بررسی وضعیت و روند جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان برگزار شد، ضمن ارائه گزارش کاملی از عملکرد تسهیلات روستایی و عشایری، موضوع نظارت بر این تسهیلات را امری مهم و ضروری خواند.

او افزود: بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید ظرف ۴۸ ساعت آینده کلیه پرونده‌های در دست بررسی را تعیین تکلیف کنند، در غیر این صورت با مسئولیت دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل پرونده‌ها مختومه و طرح جدید جایگزین می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد یکی از وظایف مهم کمیته نظارت بر توزیع بخشی تسهیلات روستایی را مطابق دستورالعمل ابلاغی عنوان کرد و افزود: کمیته فنی بر  پرداخت تسهیلات باید بر اساس سهم بخشی حساسیت لازم را داشته باشد.

تسهیلات تسهیلات روستایی وام روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر