کد خبر: 949855 A

دریافت فیش مستمری، ثبت درخواست صدور دفترچه‌های درمانی ، درخواست بازنشستگی ، گواهی کسر اقساط و ... از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی امکان‌پذیر است .

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسین نژاد (مدیر کل تامین اجتماعی گیلان) با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی جامع به گروه‌های هدف و مخاطبان این سازمان، مشارکت تشکل‌های کارگری و کانون های بازنشستگی را در این امر بسیار موثر برشمرد. 

او افزود : با توجه به اینکه توسعه خدمات غیرحضوری واتخاذ رویکردهای نوین در بستر اینترنت و خدمات الکترونیک بعنوان یکی از الزامات و ظرفیت‌های تکنولوژی روز و فرصتی به منظور فراهم کردن خدمت رسانی آسانتر با رضایتمندی بیشتر و کاهش مراجعات غیرضروری تلقی می‌شود و نظر به حرکت‌های سازنده و گام‌های بلند سازمان تامین اجتماعی در سال‌های اخیر در راستای نیل به اهداف این نگاه در مسیر هوشمندسازی فرایندها وتحقق چشم انداز تعیین شده، خواستار لزوم گرایش بازنشستگان و تمامی گروه‌های مستمری بگیران به استفاده ازامکانات تمهید شده در نشست‌ها و جلسات داخلی اعضای هیات مدیره کانون‌های شهرستانی و همچنین مراجعات جامعه هدف به کانون‌ها شد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان اظهار داشت: درآینده نزدیک با تسری دامنه فعالیت‌های جدید از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان به نشانی eservices.tamin.ir تمامی فرایندها دراین بستر ارائه و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بهره مندی از این ظرفیت مورد انتظار است.

 حسین نژاد اظهار امیدواری کرد: تحقق این امر تسریع و تسهیل خدمات و رضایتمندی عمومی در جامعه شریف مستمری بگیران را به دنبال داشته باشد .

تامین اجتماعی خدمات غیر حضوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر