کد خبر: 945922 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: دولت برای حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا به افراد و بنگاه‌ها و کارگران آسیب دیده از کرونا بیمه بیکاری پرداخت می‌کند. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان، «احمد توصیفیان» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان اظهار کرد: دولت برای حمایت از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا به افراد و بنگاه‌ها و کارگران آسیب دیده از کرونا بیمه بیکاری پرداخت می‌کند. وی اظهارکرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۵۷۹ نفر در سامانه برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کرده‌اند که ۱۰ هزار و ۱۵۹ نفر مشمول بیمه بیکاری شدند و از اسفند سال گذشته تا پایان اردیبهشت۱۳۹۹ بیش از ۱۴ هزار و ۹۰۰ نفر بیمه بیکاری در استان دریافت کرده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان، «احمد توصیفیان» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان اظهار کرد: دولت برای حمایت از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا به افراد و بنگاه‌ها و کارگران آسیب دیده از کرونا بیمه بیکاری پرداخت می‌کند.

وی اظهارکرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۵۷۹  نفر در سامانه برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کرده‌اند که ۱۰ هزار و ۱۵۹ نفر مشمول بیمه بیکاری شدند و از اسفند  سال گذشته تا پایان اردیبهشت۱۳۹۹ بیش از ۱۴ هزار و ۹۰۰ نفر بیمه بیکاری در استان دریافت کرده‌اند.

کرونا همدان بیمه بیکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر