کد خبر: 945308 A

مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری، با حضور در برنامه زنده اینستاگرامی این صندوق به پرسش‌های بازنشستگان در خصوص تسهیلات خرید سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ می‌دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، برنامه زنده صندوق بازنشستگی کشوری در شبکه اجتماعی اینستاگرام این هفته میزبان محمود طهماسبی پور مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی است تا به پرسش‌ها و مسائل مطرح شده از سوی بازنشستگان کشوری درباره سهام  "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ دهد.

قرار است این برنامه زنده روز دوشنبه 6 مردادماه 99 ساعت 10 تا 11 صبح در صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://www.instagram.com/cspfnews اجرا شود.

پیش از این بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که از تسهیلات یک میلیون تومانی خرید سهام ETF مالی یکم دولت و همچنین پیش ثبت نام تسهیلات یک میلیون تومانی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کرده بودند، درباره آخرین وضعیت این دو طرح و همچنین چگونگی خرید و فروش سهام و ارزش آن سوالات مختلفی در فضای مجازی طرح کردند، که در این برنامه به آن ها پاسخ داده خواهد شد.

برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری هر دو هفته یکبار میزبان یکی از متخصصان و کارشناسان کشور است تا درباره محورهای مختلف حوزه سلامت همچون ورزش، تغذیه، بیماری های سالمندی، سالمندی شاد و غیره به ارائه مطالب آموزشی بپردازند.

صندوق بازنشستگی کشوری سهام ETF مالی یکم و مدیریت ثروت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر