کد خبر: 944882 A

استاندار زنجان از فعالیت‌ها، اقدامات و تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه کادر درمان تامین اجتماعی استان زنجان در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی تشکر و قدردانی کرد.

  به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی محمدی (مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان) به اتفاق مسعود علیاری (مدیرکل تامین اجتماعی استان) جهت تشریح اقدمات سازمان در استان در حوزه‌های مختلف با استاندار زنجان دیدار و گفتگو کردند.

استاندار زنجان در این دیدار، از فعالیت‌ها، اقدامات و تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه کادر درمان در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی تشکر و تقدیر کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان در ادامه به تشریح خدمات و اقدامات و دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان و در سطح استان زنجان پرداخت و گفت: بیش از ۷۰درصد تخت‌های بیمارستان‌های تامین اجتماعی هم اکنون در شرایط بحرانی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

او با بیان آمار بستری شدگان طی سال ۹۸ اشاره کرد و افزود: بیش از ۱۸ هزا و ۲۵۰ بیمار در سال ۹۸ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

محمدی تصریح کرد: در بیمارستان‌های تامین اجتماعی اعمال جراحی بزرگ و کوچک قابل انجام  که است در سال ۹۸ بیش از ۷۳۶۵ مورد اعمال جراحی در دو بیمارستان های تامین اجتماعی استان زنجان به وقوع پیوسته است.

او به سایت زنان و زایمان بیمارستان‌های تامین اجتماعی نیز پرداخت و گفت: از آنجا که کلیه خدمات برای بیمه‌شدگان اجباری این سازمان در تمامی بیمارستان‌های تامین اجتماعی سراسر کشور به صورت کاملا رایگان است، از اینرو تمایل بیمه شدگان برای استفاده از خدمات زنان و زایمان در این مراکز بیشتر است به طوری که در سال گذشته بیش از ۳۷۷۳ نوزاد در مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان چشم به جهان گشوده‌اند که از این تعداد بیش از ۲۰۰۰ نوزاد زنجانی در آب و لیبر در آب متولد شده‌اند.

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان افزایش جمعیت سالمندی را مشکل اساسی دولت‌های آینده خواند و گفت: در کلیه مراکز خدمت‌رسانی در سازمان طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان از سال‌های قبل اجرایی می‌شود و در این رابطه بیش از ۱۶۴ هزار و ۷۰۰ بیمار سالمند در سال ۹۸ توانستند از طرح ویزیت بیماران بدون نوبت بهره‌مند شوند که در مقایسه با سال ۹۷ بیش از ۱۵ددرصد افزایش مراجعین سالمند را نشان می‌دهد. 

تامین اجتماعی زنجان کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر