کد خبر: 944071 A

استاندار گلستان در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی:

استاندار گلستان گفت: گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هادی حق‌شناس در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان، گفت: بهره‌مندی مردم از بیمه بازنشستگی، خدمات درمانی و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین شاخص‌های ارزیابی توسعه پایدار هر کشور محسوب می‌شود.

او خدمات بیمه اجتماعی این صندوق را بسیار ارزشمند توصیف کرد و ادامه داد: گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.

حق شناس با اشاره به اهمیت کمک دولت در پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایر تصریح کرد: باید اهمیت این موضوع در جلسات شورای اداری استانداری برای مدیران حوزه‌های مختلف شهری و روستایی تبیین شود تا بتوانیم از محل پوشش حداکثری بیمه روستائیان و عشایر و یارانه پنهان دولت، رفاه و آسایش بیشتری را برای مردم استان فراهم آوریم.

در ادامه این جلسه، دانیال پولادند (مدیر صندوق بیمه اجتماعی گلستان) با اشاره به آمار مستمری‌بگیران صندوق و گفت: تا کنون بیش از دو هزار و سیصد خانوار بیمه شده روستایی و عشایری از مستمری‌های صندوق برخوردار شده‌اند.

 او ارائه خدمات در دسترس و مطلوب با حفظ کرامت انسانی را از اهداف صندوق برشمرد و گفت: 69 کارگزار  در سطح استان عملیات ثبت نام افراد واجد شرایط را بر عهده دارند، همه کشاورزان و افراد ساکن در روستاها و مناطق عشایری غیر مزدبگیر می‌توانند در این صندوق بیمه شوند.

گلستان بیمه اجتماعی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر