کد خبر: 943464 A

مراسم قرعه‌کشی جوایز طرح یاری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار و پنج دستگاه خودروی برلیانس به پنج نفر از بازنشستگان کشوری که از تسهیلات طرح یاری استفاده کرده‌اند، اهدا شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، مراسم قرعه‌کشی جوایز طرح یاری با حضور «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «اکبر افتخاری» مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار و پنج دستگاه خودروی برلیانس به پنج نفر از بازنشستگان کشوری که از تسهیلات طرح یاری استفاده کرده‌اند، اهدا شد.  

در طرح یاری که با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری، بانک صادرات ایران و شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به اجرا گذاشته شده است، سه نوبت در سال و در هر نوبت 12میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خرید کالا در اختیار بازنشستگان کشوری و وظیفه‌بگیران همسر تک ورثه قرار می‌گیرد تا کالاهای مورد نیاز خود را از 750 فروشگاه رفاه در سراسر کشور تهیه کنند. بازپرداخت تسهیلات با حداکثر یک ماه تنفس، در چهار قسط مساوی با کارمزد 2 درصد سالانه از محل حقوق بازنشستگان کسر می‌شود. 

در مرحله نخست این طرح که از اسفندماه 1398 تا پایان اردیبهشت 1399 به اجرا گذاشته شد، حدود 150هزار نفر از بازنشستگان کشوری، جمعا کالاهایی به ارزش بیش از 160میلیارد تومان از فروشگاه‌های رفاه خریداری کردند. 

در مرحله دوم که از ابتدای مردادماه آغاز می‌شود و به مدت یک ماه ادامه دارد، 12میلیون ریال تسهیلات دیگر در کارت حقوق بازنشستگان کشوری شارژ خواهد شد که استفاده از آن اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند به هر میزان که مایل بودند، از این تسهیلات استفاده کنند. 

در ادامه مراسم از درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری در نشانی www.sabasrm.ir نیز رونمایی شد.

پنج برلیانس قرمز به کدام بازنشستگان خوش‌شانس رسید؟

پنج بازنشسته خوش‌شانس صتدوق بازنشستگی کشوری که در قالب طرح یاری از فروشگاه‌های رفاه خرید کرده بودند، امشب برنده پنج دستگاه خودروی برلیانس قرمزرنگ شدند.

با انجام مراسم قرعه‌کشی که توسط نمایندگان بازنشستگان عضو صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران عامل صندوق و فروشگاه‌هتی رفاه و رییس هیات‌مدیره بانک صادرات انجام گرفت، این افراد برنده جوایز خودرو شدند:

۱. منوچهر براژنسکی از تهران

۲. حمید قاسمی از تهران

۳. مجید اسدالله شیرازی از اهواز

۴. ابوبکر عزیززاده از بانه

۵. سیدحسین عبداللهی‌نژاد از خرمشهر

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با برندگان تماس گرفته خواهد شد تا مراحل تحویل خودروها به‌سرعت انجام شود.

بازنشستگان کشوری طرح یاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر