کد خبر: 943257 A

به دنبال توافق کارفرما با کارگران؛

پس از اعتراضات دو روزه کارگران نیروگاه دماوند، کارگران این واحد تولیدکننده برق به یک توافق نسبی با مدیرعامل بانک دی دست پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعتراض صنفی کارگران نیروگاه دماوند به‌طور مشروط موقتا خاتمه یافته است.

منابع خبری کارگری در نیروگاه دماوند با بیان اینکه طی روزهای ۲۹ و ۳۰ تیرماه حدود ۴۰۰کارگر  نیروگاه دماوند در مخالفت با تغییر شرکت بهره‌برداری مدیریت تولید برق در محوطه نیروگاه دست به اعتراض صنفی زده بودند، اعلام کردند: سرانجام در پایان روز گذشته (۳۰ تیر ماه) کارگران نیروگاه دماوند، دومین روز از اجتماع صنفی خود را با توافق نسبی با نمایندگان تام الاختیار مدیرعامل بانک دی به پایان بردند.

کارگران اظهار داشتند: عصر روز گذشته دو نفر از از مدیران بانک دی (مدیر امور شعب و مدیر حقوقی) به عنوان نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل وارد نیروگاه و در جمع کارگران شدند و با کارگران یک توافق‌نامه نسبی برای وصول مطالباتشان امضا کردند.

آنها با بیان اینکه مطالبات ما در شش تا هفت بند به صورت کتبی درخواست شد، افزود: نماینده‌های وعده کردند مطالبات کارگران را امروز سه‌شنبه در جلسه هیات مدیره بانک مطرح و بررسی کنند.

کارگران نیروگاه دماوند با بیان اینکه در حال حاضر ما منتطر نتیجه جلسه امروز هستیم، در پایان گفتند: قرار بود امروز سه‌شنبه نیز به اعتراضات خود ادامه دهیم ولی در حال حاضر به خاطر اعتماد به وعده‌های کارفرما برای لغو واگذاری شرکت بهره‌بردار  اعتراضات را متوقف کرده‌ایم.

خاتمه اعتراض کارگران نیروگاه دماوند کارگران سیکل ترکیبی پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر