کد خبر: 939658 A

شریعتمداری:

زندگی همراه با آرامش و بی دغدغه حق بازنشستگان است، اگراین افراد نتوانند عزتمندانه زندگی کنند شاغلان نیز نسبت به آینده خود ناامید می‌شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شریعتمداری» در نشستی مشترک با کانون صنفی بازنشستگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه که به منظور رفع مشکلات بازنشستگان و شنیدن دغدغه‌های آنها در مجموعه فرهنگی، ورزشی تلاش برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: تلاش‌های ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره بر این بوده که مسیر بهبود شرایط زندگی برای این عزیزان هموار شود.  

وی به تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای افزایش حقوق، همسانسازی و رفاه بازنشستگان پرداخت و گفت: به رغم تمامی موانع، تلاش شد گام های اساسی برای حل مشکلات و مسائل این عزیزان برداشته شود.
 
دراین نشست «غلامرضا پناه» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی ضمن تکریم و تجلیل از بازنشستگان اظهار کرد: خدمت به این عزیزان در جامعه اسلامی ارزش محسوب می‌شود و بیش از همیشه باید در راستای رفع دغدغه‌های مهم آنان قدم برداشت و مشکلات معیشتی را برطرف کرد.
 
وی با قدردانی از رویکرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حمایتهای نقدی و غیر نقدی به رغم وجود بودجه مستقل گفت: برنامه وزارتخانه بهره‌گیری از امکانات و منابع موجود برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به بازنشستگان است. 
 
پناه افزود: در این راستا خدمات مختلفی در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی نظیر امکانات درمانی مناسب، هتل‌ها، استراحتگاه‌ها و پرداخت‌های نقدی و غیر نقدی به بازنشستگان در سطح وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی فراهم شده است، همچنین در قدم بعدی به موضوع حقوق و معیشت این عزیزان به طور جدی‌تر پرداخته می‌شود.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر