کد خبر: 939537 A

صبح امروز شماری از کارگران قند یاسوج با حضور در مقابل ساختمان دادگستری کهکیلویه و بویراحمد تجمع صنفی متفاوتی را در حمایت از قوه قضائیه برپا کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، منابع کارگری در کارخانه قند یاسوج گفتند: خوشبختانه رای قطعی ابطال پرونده واگذاری غیرقانونی شرکت قند یاسوج از سوی دادسرای عمومی شهرستان بویراحمد در حمایت از کارگران و سایر سهامداران کارخانه از بدو واگذاری تاکنون صادر شد و به این ترتیب زمینه شادی و خوشحالی کارگران بعد از سالها بلاتکلیفی فراهم شد.

کارگران قند یاسوج اظهار داشتند: اجتماع امروزمان با سایر اجتماعات صنفی‌ که در گذشته شکل گرفته، متفاوت است. ما امروز آمده‌ایم تا رضایت خود از عملکرد قوه قضائیه اعلام کنیم.

یکی از کارگران حاضر در تجمع گفت: در سال‌های گذشته تجمعات زیادی در اعتراض به وضعیت بلاتکلیفی کارخانه و کارگران در مقابل نهادهای مختلف دولتی برگزار شد. ‌‌‌دلیل اعتراض چند ساله کارگران این کارخانه واگذاری غیراصولی کارخانه قند یاسوج بود که سال ۹۵ بدون اطلاع کارگران که سهامدار ۲۳ درصد از کارخانه هستند، انجام شده بود.

به گفته وی، چند سالی بود که پرونده شکایت کارگران این کارخانه در مراجع قضایی جریان داشت اما اخیرا رای قطعی ابطال پرونده و غیرقانونی بودن واگذاری قند یاسوج بعد از سال‌ها پیگیری با حمایت شخص رئیس دستگاه قضا صادر شده است.

کارگران قند یاسوج با بیان این مطلب که دست مسئولانی که با فساد مقابله می‌کنند را می‌بوسیم و به مسئولانی که با مفسدین اقتصادی همکاری می‌کنند، هشدار می‌دهیم، اظهار داشتند: کارگران همواره خواستار اجرای درست قوانین بوده‌ و هستند.

کارگران قند یاسوج تشکر از قوه قضائیه تشکر از رئیسی خصوصی سازی بی ضابته خصوصی سازی بدون کارشناسی دادسراس یاسوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر