کد خبر: 931585 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

رئیس شورای اسلامی کار شرکت آذرآب با اشاره به اینکه حکم صادر شده برای کارگران آذرآب بدوی بوده و اجرایی نیست، گفت: این حکم قابل پیگیری در دادگاه تجدیدنظر است و برای ۴۱ نفر از کارگران صادر شده است.

«محمد جان‌ملکی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، گفت: حکم صادر شده مربوط به 41 نفر از کارگران است. آنها به یک سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و خدمات رایگان به صورت تعلیقی محکوم شده‌اند.

وی با اشاره به جلسه شورای اسلامی کار آذرآب با حجت الاسلام و المسلمین موسوی، رئیس دادگستری استان مرکزی بیان کرد: ضمن تشکر از دستگاه قضایی و آقای موسوی و آقای قاسمی دادستان و اعضای شورای تامین استان در حل و فصل پرونده، برای پرسنل شرکت آذرآب حکم صادر شده قابل پیگیری در دادگاه تجدیدنظر است و امیدواریم با رأفت اسلامی با کارگران برخورد شود. ضمنا پیشاپیش از همکاری و حسن نیت اعضای شورای تامین و دستگاه قضایی تشکر و قدردانی می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی کار شرکت آذرآب، افزود: رسانه‌های معاند خبر نادرستی را به نقل از شورای اسلامی کار انتشار داده‌اند؛ درحالیکه این حکم قابل پیگیری و تجدیدنظر است.

جان ملکی در همین‌باره نامه‌ای برای رئیس کل دادگستری استان مرکزی ارسال کرده است. 

در بخشی از این نامه آمده است: موج‌سواری رسانه‌های معاند بر موضوعات داخلی به ویژه موضوعات کارگری مطرود و مسبوق به سابقه است. امیدواریم با مساعدت مسئولین محترم در سال جهش تولید و مطابق منویات مقام معظم رهبری در نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی، پرونده 41 نفر از کارگران شریف شرکت صنایع آذرآب نیز با رافت اسلامی حل و فصل گردد. شورای اسلامی کار شرکت از مسئولین قضایی خواهشمند است شخص یا اشخاصی که با قصد تخریب چهره شورا یا انحراف مسیر پرونده به نام شورا با رسانه‌های معاند مصاحبه کرده‌اند، مورد پیگیری قانونی قرار گیرد. 

موسوی 2

کارگران آذرآب محمد جان‌ملکی شورای اسلامی کار شرکت آذرآب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر