کد خبر: 930958 A

کارگران پیمانکاری نفت با اشاره به اظهارات نمایندگان مجلس یازدهم در ارتباط با حذف پیمانکاران می‌گویند: منتظر تحقق وعده‌ها هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته کارگران پیمانکاری به خصوص پیمانکاری‌های نفت با راه‌اندازی کمپینی در فضای مجازی، خواستار حذف شرکت‌های پیمانکاری شدند. پیش از آن، نمایندگان استان خوزستان در مجلس یازدهم نیز خواستار برچیده شدن بساط شرکت‌های پیمانکاری شده بودند و همه اینها بعد از خودکشی کارگر پیمانکاری میدان نفتی هویزه رخ داد.

در این شرایط، کارگران پیمانکاری و اعضای کمپین حذف پیمانکاران می‌گویند: نمایندگان مجلس یازدهم اگر واقعاً خواستار حذف شرکت‌های پیمانکاری هستند و اظهاراتشان صرفاً وعده‌های پوپولیستی نیست، به عنوان نماینده ملت طرح حذف پیمانکاران را تنظیم و برای تصویب به صحن مجلس ببرند.

به گفته این کارگران، حذف پیمانکاران امروز مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌ی بخش عظیمی از طبقه‌ی کارگر ایران است؛ با حذف پیمانکاران، وضعیت شغلی و معیشتی کارگران به شدت ارتقا می یابد و از این حالت بلاتکلیفی و تبعیض نجات پیدا می‌کنند.

کارگران پیمانکاری می‌گویند: از وعده و وعید‌های مکرر مسئولان خسته شده‌ایم؛ این روزها همه در ارتباط با حذف پیمانکاران نفت صحبت می‌کنند اما اطمینان داریم زمان که بگذرد باز فراموش می‌کنند و در عمل هیچ کاری صورت نمی‌گیرد.

کارگران پیمانکاری نفت حذف پیمانکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر