کد خبر: 930050 A

اعتراض آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در واکنش به برگزاری آزمون استخدامی صبح امروز (دوشنبه دوم تیر ماه) مقابل مجلس شورای اسلامی ادامه یافت.

آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در تماس با خبرنگار ایلنا گفتند: دلیل استمرار اعتراض آنها بی‌نتیجه ماندن لغو اجرای قانون جذب آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی مصوب مجلس شورای اسلامی است که از قرار معلوم وزارت آموزش پرورش اصرار به برگزاری این آزمون دارد.

نهضتی‌ها می‌گویند: در تجمع دیروز علیرضا منادی سفیدان (عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی) و چند نفر از نمایندگان استان‌های یاسوج و آبادان با حضور در جمع آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی وعده پیگیری مطالبات آنها که تامین امنیت شغلی است را دادند.

آنها می‌گویند: جدا از نارضایتی همه آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای برگزاری آزمون استخدامی که قرار است در روز جمعه بیستم تیرماه جاری برگزار شود، در حال حاضر همه نگران ابتلا به ویروس کرونا با برگزاری این آزمون بزرگ هستیم.

به گفته معترضان؛ آموزش و پرورش در حالی اصرار به برگزاری آزمون استخدامی دارد که قرار است حدود ۲۴ هزار نفر از کارکنان نهضت سوادآموزی همزمان در این آزمون شرکت کنند و با برگزاری این آزمون در صورت عدم قبولی ممکن است شغل خود را از دست بدهیم.

18

19

تجمع مقابل مجلس آموزش وپرورش تجمع آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر