کد خبر: 929422 A

یک نماینده مجلس مطرح کرد:

نماینده بندرعباس گفت: کارگزاران مخابرات روستایی گلایه‌مند هستند، چراکه در سال گذشته و هم امسال به مطالباتشان توجهی نشده است.

 احمد مرادی در نشست علنی امروز (یکشنبه اول تیرماه 1399) مجلس شورای اسلامی و پس از استماع گزارش وزیر ارتباطات گفت: 40 سال از عمر شکوهمند انقلاب را پشت سر گذاشته‌ایم و به‌رغم همه کارهای خوبی که انجام شده، ولی این اقدامات کافی نیست و برای مردم باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم تصریح کرد: در موضوع ارتباط بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشکلاتی وجود داشته است و بی‌عدالتی‌ها و تبعیض‌هایی به خصوص در موضوع دانش‌آموزان روستاها وجود داشت. وزیر باید درباره این موضوع گزارش دهد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه‌ام سال گذشته مشکلات را با وزیر درمیان گذاشتم، اما این مشکلات همچنان به قوت خود باقی است. انتظار است هم در شرکت مخابرات استان و هم شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه در مجموع همه استان‌ها به خصوص استان هرمزگان توجه بیشتری شود.

مرادی در پایان مطرح کرد: کارگزاران مخابرات روستایی گلایه‌مند هستند، چراکه در سال گذشته و هم امسال به مطالباتشان توجهی نشده است.

کارگزاران مخابرات روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر