کد خبر: 922999 A

رئیس دادگستری شهرستان بردسیر خبر داد؛

رئیس دادگستری شهرستان بردسیر از پرداخت مطالبات ۵۶۶ نفر از کارگران کارخانه قند بردسیر خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین رمضانی زاده (رئیس  دادگستری شهرستان بردسیر) امروز شنبه در جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضائی گفت: مطالبات ۵۶۶ نفر از کارگران کارخانه قند بردسیر در یکسال گذشته در حالی پرداخت شده که مطالبات مزدی حدود ۲۱۵ نفر از کارگران این مجموعه  همچنان باقی است اما با پیگیری‌های قضایی به زودی معوقات مزدی این تعداد کارگر نیز پرداخت می‌شود.

به گفته وی؛ از مهرماه سال گذشته و با مصوبات ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان کرمان راه‌های جدیدی برای پرداخت مطالبات کارگران و بدهی‌های کارخانه قند بردسیر باز شده است.

حسین رمضانی زاده با اشاره به این مطلب که از سال گذشته تاکنون ۱۱۲ مزایده اموال کارخانه قند بردسیر انجام شده و ۱۵ مزایده نیز در مراحل مختلف برگزاری است، اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۵۶۶ نفر مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و مطالبات ۲۱۵ نفردیگر نیز باقی مانده است که با انجام مزایده‌های پیش رو، این مطالبات نیز پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با برگزاری مزایده‌های انجام شده، تاکنون ۱۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از مطالبات افراد پرداخت شده است.

رئیس دادگستری شهرستان بردسیر با اشاره به این مطلب که مطالبات باقی مانده ۲۱۵ نفر از کارخانه قند بردسیر حدود ۵ میلیارد تومان است، اظهار داشت: این کارخانه بدهی‌هایی به تامین اجتماعی، بانک‌ها و سازمان‌ها نیز دارد که اقدامات لازم برای پرداخت این موارد نیز در دست پیگیری است.

کارگران قند بردسیر رئیس کل دادگستری بردسیر پرداخت مطالبات 566 کارگر 215 کارگر باقی مانده است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر