کد خبر: 919609 A

مربیان سازمان وززش شهرداری تهران در نامه‌های جداگانه خطاب به فرمانداری و شورای شهر تهران، خواستار افزایش شهریه‌های اماکن ورزشی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته، مربیان سازمان ورزش شهرداری تهران، در نامه‌های جداگانه خطاب به فرمانداری و شورای شهر تهران، خواستار افزایش شهریه اماکن ورزشی شدند.

این مربیان در نامه‌های خود که نسخه‌ای از آنها را برای ایلنا فرستاده‌اند، آورده‌اند که تعداد 1200 مربی در سازمان ورزش مشغول به کار هستند و از آنجا که دستمزد آنها درصدی از شهریه‌های دریافتی بابت اماکن ورزشی شهرداری است و نظر به اینکه این شهریه‌ها، چهارسال است ثابت مانده، نسبت به افزایش شهریه‌ها اقدام شود.

نمایندگان این مربیان با بیان اینکه چهار ماه است بیکاریم و حتی بیمه بیکاری به ما تعلق نمی‌گیرد؛ می‌گوید: بسیاری از مربیان ورزش، سرپرست خانوار هستند و هیچ منبع درآمد جایگزینی برای گذران امور ندارند. ما از سازمان تامین اجتماعی و سازمان ورزش درخواست داریم در زمینه تعلق بیمه بیکاری به مربیان اقدام کنند.

این در حالیست که در جلسات برگزار شده میان نمایندگان مربیان و مسئولان سازمان ورزش، به مربیان وعده داده شده به زودی مشکلات و مطالبات آنها پیگیری خواهد شد.

مربیان سازمان ورزش شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر