کد خبر: 916835 A

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از بررسی مشکلات 8 واحد تولیدی گلستان در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از وزارت صمت، «رضا شهمرادی» گفت: در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گلستان مشکلات 8 واحد تولیدی صنعتی استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در محل استانداری استان برگزار گردید، هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات آنها اخذ شد.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان ، گفت: عمده‌ترین مشکلات مطرح شده در جلسه مربوط به امور مالیاتی، بدهی بانکی، بیمه تامین اجتماعی، حقوقی، سوخت وتامین مواد اولیه بود که با حضور مدیران دستگاه‌های مربوطه پیگیری شد.

شهمرادی از عزم مسئولان برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در سال جهش تولید خبر داد و گفت: مسئولان ارشد استان در این کارگروه مشکلات تمامی واحدهای تولیدی استان را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

وزارت صمت واحدهای تولیدی استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر