کد خبر: 916521 A

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، گفت: بیش از 50 درصد انتصابات استانها از بین افراد برتر آزمون شناسایی مدیران آینده انجام شده است.

به گزارش ایلنا، اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عادل دهدشتی افزود: تاکنون 119 انتصاب در این سازمان بر اساس نتایج آزمون مذکور انجام، که 58 نفر آن از بین 20 نفر برتر انتخاب شده­‌اند.

وی با بیان اینکه در انتصابات مدیران سازمان تامین اجتماعی 3 شاخص توامان با هم مورد توجّه قرار می­‌گیرد، اظهار داشت: نتایج آزمون سازمان سنجش، کانون‌­های ارزیابی و سوابق، تجارب و تخصّص همکاران همزمان در انتصاب و ارتقای همکاران لحاظ می‌­شود.

دهدشتی گفت: مصاحبه­‌های کانون­‌های ارزیابی در شرایط کنونی شیوع کرونا به لحاظ رعایت پروتکل­‌های بهداشتی به صورت ویدئوکنفرانس و از طریق سازمان مدیریت صنعتی برگزار می­‌شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان­‌های سازمان تامین اجتماعی، خاطرنشان کرد: برقراری نظام شایسته گزینی، دسترسی عادلانه و برابر همکاران برای فرصت­های ارتقای شغلی و تصدی سمت‌­های مدیریتی با اولویت جوانان و بانوان و همچنین توسعه بهره­‌وری و کارایی نیروی انسانی، (طرح شناسایی مدیران آینده) سازمان تامین اجتماعی از طریق فراخوان عمومی و برگزاری آزمون سراسری اجرا می­‌شود.

دهدشتی افزود: هدف از اجرای این طرح، ارزیابی و شناسایی همکارانی است که برای کلیه سطوح مدیریتی دارای قابلیّت و توانمندی کافی در این حوزه می­‌باشند.

شایان ذکر است مابقی انتصابات از بین سایر پذیرفته‌شدگان آزمون مذکور انتخاب و منصوب شده­‌اند.

انتصابات سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر