کد خبر: 906500 A

وزرای صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار پیامی مشترک که به مناسبت هفته کارگر منتشر شد، مواضع دولت در قبال کارگران را تشریح کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «رضا رحمانی» وزیر صمت و «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار پیامی مشترک که به مناسبت هفته کارگر منتشر شد، مواضع دولت در قبال کارگران را تشریح کردند. 

این دو با یادآوری جایگاه کارگران در مناسبات اقتصادی کشور، نوشتند: امروز نیز آنها دوشادوش سایر اقشار مردم در جهت رشد و شکوفائی اقتصاد کشور بویژه در شرایط تحریم تحمیلی دشمنان همواره در حال مجاهدت و تلاش هستند. 

شریعتمداری و رحمانی سپس با اشاره به افزایش 21 درصدی حداقل دستمزد سال 99 یادآور شدند که دولت تدبیر و امید در حد توان اقدام نموده‌اند هرچند بر مبنای تاکید این دو نفر نیازهای کارگران بیش از اینها است اما توان دولت به این اندازه بوده است.

در ادامه این پیام مشترک آمده است: تلاش‌ها بر این است که توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از اپیدمی ویروس کرونا به دغدغه‌های کارگران عزیز در رابطه با افزایش متناسب دستمزدها، امنیت شغلی و حفاظت ایمنی و بهداشت کار به نحو مناسب برآورده شود. 

متن کامل پیام این دو وزیر را در زیر می‌توانید بخوانید:

34

35

 

محمد شریعتمداری‌ رضا رحماني هفته کارگر 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر