کد خبر: 895106 A

علیرضا محجوب در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر:

نشست هماهنگی برنامه‌های بزرگداشت هفته کارگر صبح امروز (دوشنبه، 18 فروردین) در محل خانه کارگر و با حضور اعضای شورای مرکزی این تشکل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) در نشست هماهنگی برنامه‌های بزرگداشت هفته کارگر، پیرامونی برنامه‌های پیشنهادی هفته کارگر در سال ۹۹، گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و اقداماتی که نیاز است با هدف کنترل و مقابله با این ویروس صورت گیرد، برنامه‌های هفته کارگر به احتمال بسیار زیادی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در روزهای گذشته یکی دو مراسم در خانه کارگر به صورت مجازی برگزار شد و ظرفیت فنی برای برگزاری سایر برنامه‌ها به صورت مجازی و از طریق شبکه‌های اجتماعی مورد سنجش قرار گرفت.

محجوب در ادامه با اشاره به عدم دسترسی تعداد قابل توجهی از کارگران به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، اظهار داشت: البته در خصوص برگزاری جلسات به‌صورت مجازی با این مساله مواجه هستیم که بسیاری از کارگران به دلایل مختلف امکان دسترسی به فضای مجازی دسترسی ندارند اما در عین حال تلاش می‌کنیم تا از طریق ثبت نام تعداد بیشتری از جمعیت کارگری برای برای برگزاری مراسم‌های روز کارگر آماده کنیم.

دبیرکل خانه کارگر در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست، بیان داشت: تا این لحظه همه‌ی برنامه روز کارگر از تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و حضور در مرقد ایشان تا همایش زنان، همایش کارگران قراردادی و جشنواره خدمت همگی به‌صورت مجازی و با دعوت مقامات و مسئولین کشوری برگزار خواهد شد، البته اگر تا زمان فرارسیدن هفته‌ی کارگر وضعیت شیوع کرونا به حالت کنترل شده برگزار و امکان برگزاری مراسم‌ها فراهم شود، روند برگزاری کلیه‌ی برنامه‌ها به روال سال‌های گذشته خواهد بود.

وی افزود: برنامه‌های هفته کارگر همگی به صورت کشوری و مجازی خواهند بود و در صورتی که تشکل‌های استانی تصمیم به برگزاری برنامه‌های جداگانه داشته باشند، باید به اطلاع دفتر مرکزی برسد.

محجوب در پایان گفت: این آخرین جلسه حضوری در خصوص هماهنگی برنامه‌های هفته کار است و جلسه‌ی بعد به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این نشست که به ریاست علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) و با حضور اعضای شورای مرکزی این تشکل برگزار شد، هریک از حاضرین به طرح دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

کرونا خانه کارگر علیرضا محجوب هفته کارگر روز کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر