کد خبر: 871861 A

محمدرضا بادامچی:

نماینده مردم تهران گفت: برای دفاع از حقوق کارگران و بازنشستگان در مجلس نیاز به اجماع داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا بادامچی (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی) در جمع پیشکسوتان جامعه کارگری اسلامشهر گفت: تصمیم‌گیری در مجلس با اکثریت آراست. اگردر یک موضوع تعداد آراء به حداکثر نرسد مجلس ابتر می‌ماند.

او با بیان اینکه اگر قرار است مشکلات کارگران و بازنشستگان به ثمر برسد باید بر تعداد نمایندگان کارگری حاضر در مجلس افزوده شود، افزود: شما بازنشستگان و پیشکسوتان کارگری بارها خودتان را برای وصول مطالباتات به تلاطم انداخته‌اید تا بتوانید برای دفاع از حقوق خود حرکتی انجام دهید اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرا بسیاری از این مطالبات عملی نشده است.

او با ذکر مثالی گفت: به عنوان نمونه در بحث واگذاری بخش  سلامت تامین اجتماعی به وزارت بهداشت نتوانستیم آرا را به حد نصاب برسانیم در نتیجه بخش سلامت سازمان تامین اجتماعی به دولت واگذار شد.

او گفت: از شما بازنشستگان و پیشکسوتان انتظار می‌رود تک تک احساس مسئولیت کنید تا نمایندگان خود را در مجلس پررنگتر کنید.

او با بیان اینکه نمایندگان کارگری به دنبال آن هستند که مشکلات کارگران حل شود، در خاتمه افزود: مجلس یازدهم نیاز با افراد با تجربه دارد که به فکر کارگران باشند در عین حال تحریم‌های بیرحمانه، تورم و گرانی را می‌توان با حضور گسترده شما کارگران در پای صندوق‌های رای حل کرد.

انتخابات محمدرضا بادامچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر