کد خبر: 871667 A

خطاب به دستگاه‌های وزارت تعاون انجام شد؛

در پی بارش برف سنگین در استان گیلان "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات ، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند.

به گزارش ایلنا به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با دستور شریعتمداری،  "حجت میرزایی " معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان معرفی شده است . 

در دستور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: همزمان با بارش‌های شدید برف و یخبندان، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده‌اند. برخی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیر وزارتخانه‌های  نفت، نیرو،  راه وشهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  ، هلال احمرو ... در حال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدمات  در کمک‌رسانی  به مسئولان محلی از طریق سازمان‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود . 

شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان‌های تابعه را موظف به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است .

شریعتمداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر