کد خبر: 871651 A

بادامچی در بازدید از خانه کارگر غرب تهران:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش‌های مهارتی برای فقرزدایی جامعه ما بسیار مفید است. این یکی از نقیصه‌های بزرگی است که ما داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا بادامچی در بازدید از خانه کارگر غرب تهران اظهار داشت: در مجلس شورای اسلامی 15 کمیسیون تخصصی وجود دارد در عین حال به لحاظ طرح‌ها و امورات کمیسیون‌های ویژه تشکیل می‌شوند. در مجلس نظر اکثریت مدنظر قرار می‌گیرد. بنابراین ما هر چه بیشتر از بین نمایندگان کارگران داشته باشیم بیشتر به نفع‌مان است.

نماینده مردم تهران مجلس شورای اسلامی گفت: نباید فراموش کرد که در حوزه آموزش، مسکن و معیشت به نفع کارگران می‌توانیم نقش اثرگذاری داشته باشیم. پزشکان حدود 70 تا 80 نماینده در مجلس دارند. از این جهت آنها به‌راحتی می‌توانند به نفع خودشان مصوباتی داشته باشند.

بادامچی خاطرنشان کرد: آموزش‌های مهارتی برای فقرزدایی جامعه ما بسیار مفید است. این یکی از نقیصه‌های بزرگی است که ما داریم. تاکید ما این بوده که حداقل دستمزد کارگران باید متناسب با معیشت واقعی کارگران باشد اما متاسفانه اغلب سال‌ها 15 تا 20 درصد دستمزد کارگران را افزایش می‌دهند.

عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار در پایان تصریح کرد: ما طرحی به مجلس بردیم تا در نتیجه آن نمایندگان کارگری را در مجامع تصمیم‌گیری به اندازه کافرمایان برسانیم. این طرح بسیار خوب بود و حضور ما در ان‌جی‌او‌ها احزاب و تشکل‌ها نقش ما را تقویت خواهد می‌کرد. امیدواریم بتوانیم این طرح را در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسانیم.

حزب اسلامی کار خانه کارگر خانه کارگر غرب تهران بادامچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر