کد خبر: 863344 A

نمایندگان اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق سراسر کشور طی جلسه‌ای از همکاری‌های مسئولان و نمایندگان مجلس برای تصویب تبدیل وضعیت خود تشکر کردند.

اعضای شورای اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق در تماس با خبرنگار ایلنا گفتند: پس از نیل به مطالبه سالیان و قرار بر تبدیل وضعیت همه اپراتورها، روز گذشته، جلسه تقدیر از مسولان محترم وزارت نیرو، شرکت توانیر و علیرضا محجوب (نماینده مجلس) برگزار شد.

آنها افزودند: در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات وزیر نیرو، مدیرکل حراست و امور محرمانه وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت توانیر و معاونت منابع انسانی شرکت توانیر، شورای اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق به نمایندگی از شاغلین پست‌های فشار قوی برق کشور، به رسم یادبود هدایا و لوح سپاس، تقدیم این عزیزان نمودند. در ادامه این دیدار ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان به جهت اجرای داوطلبانه تبدیل وضعیت همکاران به صورت پایلوت از آقای دکتر اردکانیان، وزیر محترم نیرو درخواست تکمیل پروژه تبدیل وضعیت بقیه شاغلین پست‌های فشار قوی برق کشور را نمودیم که در این راستا وزیر نیرو، توصیه‌ها و دستورات و ماموریت‌هایی به معاونین منابع انسانی وزارت نیرو و شرکت توانیر دادند که انشاءالله در آینده نزدیک طی جلسه‌ای به کمک نمایندگان محترم مجلس، تبدیل وضعیت سایر همکاران را پیگیری خواهیم کرد.

این فعالان کارگری در پایان گفتند: از کلیه همکاران محترم شاغل در پست‌های فشار قوی برق کشور اعم از اپراتور و نگهبان خواهشمندیم که ضمن حمایت از شورای اپراتوری پست‌های فشار قوی برق کشور صبوری پیشه کنند تا به امید خدا همکاران شما در شورای اپراتوری بتوانند به کمک مسئولان محترم وزارت نیرو و شرکت توانیر به هدف نهایی که همان تبدیل وضعیت همه همکاران است، نائل شوند.

1

اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق کلاه‌زردها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر