کد خبر: 860857 A

با شرکت حدود شش هزار نفر؛

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزاری آزمون طرح شناسایی مدیران آینده این سازمان را موضوعی مهم دانست و گفت: حدود ۶۰۰۰ نفر از کارکنان سازمان تامین اجتماعی در این آزمون شرکت کردند.

 به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مصطفی سالاری پس از بازدید از محل برگزاری آزمون فراخوان طرح شناسائی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران اظهار داشت: آزمون امروز به صورت همزمان در مراکز استان‌های سراسر کشور و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

او افزود: شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب حدنصاب امتیازات در مصاحبه حضوری نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و با تکمیل طرح شناسایی مدیران آینده تعداد قابل توجهی از همکاران سازمان تامین اجتماعی که واجد شرایط پذیرش مسئولیت هستند شناسایی خواهند شد.

سالاری از انتصاب افراد برای ۱۱ سمت مدیریتی در هر استان براساس طرح شناسایی مدیران آینده خبر داد و گفت: براساس دستورالعملی که برای انتصاب مسئولیت‌های مختلف در سازمان تأمین اجتماعی به تازگی صادر شده است، برای انتصاب در بسیاری از مسئولیت‌های دیگر نیز شرکت در آزمون مدیران آینده مورد توجه خواهد بود.

او افزود: با تکمیل این طرح که در آینده بسیار نزدیک خواهد بود، هر گونه انتصابی در سمت‌های ۱۱ گانه تنها از بین افرادی انجام خواهد شد که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی امتیازات لازم را کسب کرده باشند.

مدیر کل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان‌ها، معاون بیمه‌ای و معاون اداری مالی اداره کل، معاون درمان و معاون اداری مالی مدیریت درمان، رئیس بیمارستان، رئیس دی‌کلینیک، رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی و رئیس شعبه تیپ ۱ و ممتاز سمت‌های ۱۱ گانه‌ای هستند که کارکنان سازمان تامین اجتماعی برای تصدی این سمت‌ها باید در آزمون طرح شناسایی مدیران آینده شرکت کنند.

تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی آزمون مدیران آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر