کد خبر: 859655 A

یاوری:

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: تمامی ارکان و زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند نسبت به بسیج تمام امکانات مادی و معنوی در خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده اهتمام ویژه را مبذول نمایند.

به گزارش ایلنا، کریم یاوری (مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) اعلام کرد: حسب دستور و تاکید موکد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمامی ارکان و زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند نسبت به بسیج تمام امکانات مادی و معنوی در خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده اهتمام ویژه مبذول نمایند.

وی افزود: براساس دستور آقای شریعتمداری تمام مسئولان مرتبط اعم از سازمان‌ها و معاونت‌های صندوق‌ها و بانک‌ها مکلف شدند بررسی اولیه را با فوریت و سرعت در مورد مخاطبان خاص اعم از کارگران، بازنشستگان، توان خواهان، معلولان و مددجویان و بنگاه‌های اقتصادی آسیب دیده به عمل آورده و صدمه و خسارت به گروه‌های خاص مخاطب فورا رسیدگی و نیازهای اولیه آنان به سرعت تامین گردد.

نیازهای عمومی از سوی ستاد بحران وزارت کشور و استانداری استان سیستان و بلوچستان اخذ و با هماهنگی معاون اقتصادی وزارتخانه و اینجانب به عنوان نماینده ویژه وزیر مستقر در استان با همراهی کامل با کمیته بحران استان در حد توان و وسع وزارتخانه برای نیازمندان و آسیب‌دیدگان از سیل تامین می‌گردد.

کریم یاوری افزود: حس زیبای همدلی و کمک به هم وطنان در معرض حوادث غیرمترقبه در بین مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی به عنوان وظیفه اسلامی و انسانی قابل تقدیر و تحسین است.

وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی کریم یاوری کمک به سیل زدگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر