کد خبر: 857594 A

آخرین مرحله از ثبت‌نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی در سال ۹۸ از دیروز چهارشنبه (۱۸ دی ماه) آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آخرین مرحله از ثبت نام برای دریافت کارت مهارت کارگران و استادکاران ساختمانی در سال ۹۸ از روز گذشته(۱۸ دی ماه آغاز شده  و تا روز ۲۴ دی ماه ادامه دارد.

در همین رابطه «کاظم احمدیان» بازرس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی تهران به ایلنا، گفت: کارگران و استادکارانی که فاقد کارت مهارت هستند، می‌توانند در تاریخ‌های درج شده با مراجعه به سازمان فنی و حرفه‌ای یا نمایندهای رسمی آن در آزمون‌ها شرکت کنند و بعد از قبولی کارت مهارت درجه ۳ یا ۲ رو دریافت کنند.

وی افزود: درخواست‌کنندگان از طریق پورتال سازمان فنی و حرفه‌ای ثبت‌نام می‌شوند و بعد کارت ورود به جلسه امتحان را دریافت می‌کنند و سپس از آنها آزمون کتبی گرفته می‌شود. در صورت موفقیت بعد از قبولی در آزمون کتبی از آنها آزمون عملی گرفته می‌شود.

این فعال صنفی کارگران ساختمانی استان تهران با بیان اینکه این مراحل با تفاهم نامه مشترک بین انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی و سازمان فنی و حرفه‌ای انجام شده است، اظهار داشت: طرح سوالات آزمون کتبی و آزمون عملی توسط انجمن‌ها در جهت ارتقای کیفیت فعالیت‌های کارگران و استادکاران یکی از خواسته‌های انجمن‌های صنفی بوده است.

کارگران ساختمانی ثبت نام کارت مهارت فنی حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر