کد خبر: 857210 A

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از 93 درصد فعالیت‌ها به بخش غیردولتی واگذار شده و 385 مرکز و مؤسسه به عنوان همکار بخش غیردولتی با نظارت بهزیستی این استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، محمدمحمدی قیداری اظهار کرد: سازمان بهزیستی به عنوان متولی و صادرکننده مجوز فعالیت مراکز و موسسات خیریه موظف به نظارت مستمر بر عملکرد  این مراکز و مؤسسات است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان این که از ابتدای سال تا کنون نزدیک به ۵۰۰ بازدید از مراکز تحت نظارت بهزیستی صورت گرفته و فضای فیزیکی و نحوه خدمات‌دهی بررسی شده است، افزود: در راستای تحقق اهداف و وظایف محول شده و نیز تکالیف تعیین شده در نقشه راه اصلاح نظام اداری و به منظور سنجش موفقیت این نظارت در دو بخش  عمومی و تخصصی ارزیابی می‌شود.

 وی تصریح کرد: با نظارت دقیق و مستمر رابطین بازرسی بر عملکرد مراکز، علاوه بر تحقق سلامت اداری، دسترسی به خدمات برای گروه‌های هدف آسان می‌شود.

 مدیرکل بهزیستی استان زنجان افزود: بیش از ۱۷۵ فعالیت در بهزیستی خدمت‌رسانی می‌شود که بیش از ۹۳ درصد فعالیت‌ها به بخش غیردولتی واگذار شده و ۳۸۵ مرکز و مؤسسه به عنوان همکار بخش غیردولتی با نظارت بهزیستی این استان فعالیت می‌کنند.

وی گفت: در سال جاری ۲۰ پروانه فعالیت و پروانه‌ تاسیس صادر و ۲۹  جلسه کمیسیون ماده ۲۶ و کمیته نظارت برگزار شده است.

واگذاری فعالیت های بهزیستی به بخش خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر