کد خبر: 854052 A

طی احکام جداگانه‌ای از سوی شریعتمداری؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در احکام جداگانه‌ای«یعقوب رستمی مال خلیفه» را به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و «ریحان سروش مقدم» را به عنوان مدیرکل دفتر بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکم یعقوب رستمی مال خلیفه آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه ارزنده جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع، به موجب این حکم به سمت "مدیرکل توسعه منابع انسانی" منصوب می‌شوید.

انتظار دارم ضمن استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود بویژه قانون خدمات کشوری، نسبت به تدوین برنامه‌ای جامع جهت تربیت نیروی انسانی کارآمــد، تقویت انگیزه شغلی کارکنان و افزایش تعلق سازمانی آنها و همچنین تمهید برنامه‌های رفاهی مطلوب، اقدامات لازم را به عمل آورید.

از درگاه خداوند متعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدالگرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، توفیق روزافزون شما را مسالت می‌نمایم.

گفتنی است: وی پیش از این مدیر کل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است.

همچنین، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی حکمی «ریحان سروش مقدم» را به عنوان مدیرکل دفتر بودجه منصوب کرد.

متن حکم سروش مقدم به شرح ذیل است:

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و صلاحیت علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل دفتر بودجه منصوب می‌نمایم.

با عنایت به ابعاد مختلف، گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نقش موثر مدیریت بودجه در پیشبرد و نظارت بر اهداف سازمانی، انتظار دارم با برنامه ریزی مناسب و حسن تدبیر، در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی وزارتخانه و در هماهنگی با معاونت‌ها، واحدهای اجرایی و سازمان‌های زیرمجموعه، در تهیه و تنظیم بودجه سالانه و موافقتنامه بودجه سالیانه حوزه مرکزی اهتمام لازم را بعمل آورید.

همچنین ضرورت دارد ضمن ارتباط مستمر با سازمان برنامه و بودجه کشور و مبادی ذیربط به منظور تحقق بودجه پیشنهادی، تلاش و اهتمام جدی خود را در خصوص نظارت دقیق و مستمر بر اجرای بودجه پیشنهادی، تلاش و اهتمام جدی خود را در خصوص نظارت دقیق و مستمر بر اجرای بودجه متناسب با اعتبارات مصوب برنامه‌ها به کار گیرید. از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله، ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) مسالت دارم.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر