کد خبر: 853414 A

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اصفهان:

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اصفهان با بیان اینکه کارگزاری‌ها در خط مقدم ما قرار دارند، توانمند‌سازی کارگزاری‌ها را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق در استان اصفهان دانست.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، عماد استکی گفت: اصفهان به عنوان یکی از استان‌های بزرگ کشور ۲۴ شهرستان،۵۰ بخش و ۱۲۷ دهستان دارد. جمعیت روستایی استان اصفهان بر اساس سرشماری سال ۹۵، ۱۹۵ هزار خانوار بوده است. در اصفهان بالغ بر ۷۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار داده‌ایم. بررسی‌ها نشان می‌دهد ۳۰ هزار خانوار روستایی فاقد هیچ گونه بیمه در اصفهان وجود دارد. بر این اساس می‌توان گفت که ما ۷۰ درصد جمعیت روستایی را بیمه کرده‌ایم و ۳۰ هزار خانوار بیشتر باقی نمانده است.

او ادامه داد: هر ساله یک سهمیه تکلیفی برای هر استان در نظر گرفته می‌شود که امسال سهمیه اصفهان برای جذب بیمه شده جدید چهار هزار و ۵۰۰ نفر و برای کسانی که باید بیمه خود را تمدید کنند حدود ۳۵ هزار نفر است. تا پایان آذر امسال بالغ بر ۳۲ هزار مورد بیمه شده جدید و تمدید بیمه داشته‌ایم و تا پایان سال برای تحقق سهمیه تکلیفی باید حدود هشت هزار نفر دیگر بیمه شوند یا بیمه خود را تمدید کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اصفهان با بیان اینکه کارگزاری‌ها در خط مقدم ما قرار دارند، گفت: در اصفهان کارگزاری‌های غیرفعال را ادغام کردیم، یعنی بیش از ۲۰۴ کارگزاری اصفهان به ۵۴ کارگزاری فعال تبدیل شده‌اند. تقریبا در هر بخش در هر استان یک کارگزاری فعالیت دارند.

او با اشاره به اینکه مدیرعامل صندوق سیاست‌های ۱۰ گانه‌ای به ما ابلاغ کرده‌اند که این سیاست‌ها را در قالب برنامه‌های برون‌سازمانی و درون سازمانی دنبال می‌کنیم، عنوان کرد: توانمند کردن کارگزاری‌ها از اولویت‌های ماست که در این راستا آموزش مدوام کارگزاری‌ها و به کار گرفتن یک نظام تشویقی و حمایتی را مد نظر داریم.

اصفهان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر