کد خبر: 853403 A

دبیر خانه کارگر شهرستان بروجرد از احیای دوباره کارخانه کاشی جم حداکثر تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «محمد گودرزی» در خصوص احیای کارخانه کاشی جم بروجرد گفت: فعالیت تولیدی این کارخانه حداکثر تا پایان سال جاری بعد از دو سال توقف تولید از سرگرفته می‌شود.

وی در ادامه افزود: این واحد تولیدکننده انواع کاشی و سرامیک در شهرستان بروجرد، فعالیت تولیدی خود را از سال ۸۵ آغاز کرده و در آن موقع حدود ۲۵۰ کارگر در ۴ شیفت کاری مشغول کار بودند.

گودرزی با بیان اینکه همه بخش‌های این کارخانه بویژه کوره‌های آن در حال احیا هستند و تدابیر لازم برای رفع مشکلات آب، برق و گاز این واحد صنعتی صورت گرفته است، افزود: در عین حال شنیده‌ام مدیرعامل جدید کارخانه کاشی جم هم معرفی شده است.

و به گفته وی، سیاست جدید فرمانداری بروجرد رفع مشکلات واحدهای صنعتی بزرگی است که در سال‌های اخیر در شهرستان دچار رکود و در نهایت تعطیلی شده‌اند.

دبیر خانه کارگر بروجرد با بیان اینکه طرح احیای چند واحد دیگر نیز ازسوی مسئولان در دست پیگیری است، در پایان گفت: در عین حال در شهرستان بروجرد پروژه‌های عمرانی نیمه کاره‌ای وجود دارد که علارغم صرف هزینه‌های مالی بسیار نیمه کاره رها شده‌اند. مسئولان شهرستانی با همراهی مسئولان استانی در تلاش هستند تا مشکلات این واحدها برطرف و به زودی تکمیل و به بهره‌برداری برسند تا ضمن افزایش رونق تولید زمینه اشتغال و رونق اقتصادی بیشتر در این شهرستان فراهم شود.

کاشی جم بروجرد دبیر خانه کارگربروجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر