کد خبر: 852084 A

رئیس کل دادگستری استان کرمان از حمایت قوه قضاییه برای جلوگیری از تعطیلی کارخانه اروند چرخ و بیکاری حدود ۲۲۰ کارگر خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی روابط عمومی دادگستری کرمان، یدالله موحد (رئیس دادگستری استان کرمان) در جریان بازدید از کارخانه چرخ اروند چرخ رفسنجان گفت: پس از کسب درخواستی از سوی این کارخانه مبنی بر جلوگیری از تعطیلی آن به دلیل مشکلات بانکی، بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کرمان قرار گرفت و از تعطیلی این واحد تولیدی وبیکاری ۲۲۰ کارگر آن جلوگیری به عمل آمد.

موحد افزود: مدیران کارخانه و مدیران بانکی استان به ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمان دعوت شدند و پس از مذاکره اعضا ستاد با طرفین، این ستاد پیشنهادات خود را ارائه داد.

موحد تصریح کرد: در عین حال توافق‌هایی بین سیستم بانکی و فعال اقتصادی صورت گرفت و طرفین پنج فقره دادخواست که علیه یکدیگر مطرح کرده بودند را مسترد کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه دستورات قضائی لازم برای رفع توقیف وسایل نقلیه مربوط به کارخانه صادر شده است، افزود: همچنین کارگروهی متشکل از نمایندگان اداره کل بازرسی، اداره کل اطلاعات، اتاق بازرگانی و سیستم بانکی تشکیل و با استفاده از نظر کارشناسان رسمی دادگستری بدهی گروه صنعتی داچ به سیستم بانکی مشخص تا اقدامات بعدی نیز در زمینه وصول مطالبات بانک صورت پذیرد.

حمایت قوه قضائیه جل.گیری از تعطیلی اروند چرخ 220 کارگر اروند چرخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر