کد خبر: 850411 A

مدیر پروژه‌های سرمایه‌گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی خبر داد؛

مدیر پروژه‌های سرمایه‌گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۱۰ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان (۸۲درصد) از اعتبار ابلاغ شده تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، رامین اسدی در نشست تخصصی برنامه‌های اشتغال توسعه کشور که به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد، مجموع اعتبار ابلاغ شده را  ۱۳ هزار و ۳۸۰  میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: در حال حاضر از محل این اعتبار،  ۲۵۰ هزار نفر اشتغال جدید مستقیم توسط مجریان طرح‌ها تعهد شده است.

او اظهار کرد: به منظور تعادل بخشیدن به روند پرداخت تسهیلات پیش بینی می‌شود در سال ۹۹ هدف اصلی در بخش‌های خدمات و تکمیل زنجیره‌های تولید است که از مانده تسهیلات و بازپرداخت تسهیلات، برآورد می‌شود که حدودا بیش از پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات از مرحله پنجم به متقاضیان واجد شرایط اعطا شود.

مدیر پروژه‌های سرمایه‌گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی تصریح کرد:  رسته‌های اولویت دار بر اساس مطالعات داینامیک طرح تکاپو بر روی فعالیت‌های شغلی که دارای قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری هستند تعیین شده است.

اشتغال اشتغال روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر