کد خبر: 847598 A

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی هفته پژوهش را به تمامی پژوهشگران، دانش پژوهان و فرهیختگان کشور و به ویژه پژوهشگران این سازمان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن تبریک دکتر مصطفی سالاری به مناسبت هفته پژوهش به شرح زیر است:

پژوهش یکی از محورهای نیل به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه کشور است که منجربه دانایی و توانایی جامعه، تولید اشتغال و ثروت، دستیابی به رفاه و امنیت اجتماعی و در نهایت استقلال، خودکفایی و اقتدار جامعه شده تا زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای کشور باشد.

حوزه پژوهش بستر مناسبی برای مشارکت کارکنان جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف، مساله یابی و چالش‌های فراروی سازمان تأمین‌اجتماعی است. همچنین ارتقا کمی و کیفی فعالیت‌های پژوهشی و استفاده از نتایج طرح‌های کاربردی در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی می‌تواند نقش بسیار مهمی در شتاب بخشیدن به حرکت رو به رشد و تعالی سازمان داشته باشد.

بی‌شک دستاوردهای بیشمار سازمان درحوزه پژوهش، مرهون همت والای کارکنان علاقه‌مند به این حوزه تحقیقاتی است که هفته پژوهش فرصتی مغتنم برای تقدیر از تلاش‌های ارزنده آنان در عرصه پژوهش است و امید است که با تلاش و همت تلاش‌گران این عرصه، شاهد موفقیت‌های چشم‌‌گیری در توسعه علمی سازمان تأمین‌اجتماعی باشیم.

اینجانب فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری و روز پژوهش را به تمامی همکاران، محققان، پژوهشگران، فرهیختگان گرانقدر سازمان صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون شما عزیزان را خواستارم.

سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر