کد خبر: 847309 A

در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی دلیل موفقیت این صندوق در این استان را فعالیت ویژه کارگزاری‌ها دانست.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، یونس معزز با بیان اینکه در آذربایجان غربی ۹۳ هزار خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند، عنوان کرد: از این بین ۶۲ هزار بیمه شده فعال هستند و سه هزار و ۳۰۰ نفر در آذربایجان غربی از این صندوق مستمری دریافت می‌کنند.

او با بیان اینکه سال گذشته آذربایجان غربی در میان ۳۱ استان سومین استان در تحقق اهداق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بود، گفت: در ماه‌های سپری شده از سال جاری موفقیت این استان ادامه داشته و به رتبه دوم رسیده‌ایم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی تصریح کرد: ۱۰۲ کارگزای فعال در این استان فعالیت ویژه‌ای دارند. ما در انتخاب کارگزاری‌ها با دقت و وسواس عمل می‌کنیم و فعالیت آنها از طرق مختلف کنترل و هدایت می‌شود. دلیل کسب رتبه برتر در میان ۳۱ استان کشور فعالیت مناسب کارگزاری‌هاست.

او گفت: با برنامه‌هایی که در دست اجرا داریم و همچنین هم‌افزایی با سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف امیدواریم بتوانیم صد در صد افراد واجد شرایط بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را تحت پوشش قرار دهیم.

آذربایجان غربی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایین و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر