کد خبر: 843091 A

صبح امروز رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه پلی اکریل اصفهان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز (جمعه ۱۵ آذر ماه)حجت‌الاسلام درویشیان (رئیس سازمان بازرسی کل کشور) از کارخانه پلی اکریل اصفهان بازدید کرد.

درویشیان در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات این کارخانه تشکیل شده بود، گفت: یکی از رویکرد‌های مهم قوه قضاییه حمایت از تولید و کارآفرینی است و یکی از ماموریت‌ها و اولویت‌های سازمان بازرسی کل کشور نیز با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و سرمایه گذاری است و این کارخانه نیز که ماده اولیه بسیاری از واحد‌های تولیدی را تامین می‌کند، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: سازمان بازرسی علل به وجود آمدن مشکلات این کارخانه را از ابتدا یعنی از مرحله واگذاری اولیه بررسی و ریشه‌یابی می‌کند و اگر عدم انجام وظایف مسئولین در هر مقطع زمانی، باعث ایجاد مشکلات این کارخانه شده باشد، با اقدام قانونی سازمان مواجه خواهند شد و در ادامه هم به دنبال ارائه راهکار و پیشنهاد برای برون رفت کارخانه از وضعیت فعلی آن هستیم.

در ابتدای این جلسه، مدیر کارخانه و نماینده کارگران به بیان مشکلات و دغدغه‌های کارگران و وضعیت فعلی کارخانه پرداختند و ضمن تشکر از توجه قوه قضاییه به واحد‌های تولیدی از رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواستند تا در جهت فعال شدن این واحد تولیدی کمک کند.

در ادامه درویشیان از بخش‌های مختلف تولیدی کارخانه بازدید و در دیدار با کارگران این کارخانه از نزدیک در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور کارگران پلی اکریل اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر