کد خبر: 841091 A

استاندار گیلان در دیدار با تشکل‌های صنفی کارگری:

استاندار گیلان گفت: رونق اقتصادی در گرو تداوم فعالیت‌های تولیدی جامعه کارگری است.

به گزارش ایلنا، ارسلان زارع (استاندار گیلان) در نشست با اعضای تشکل کارگری استان گیلان با اشاره به اینکه دولت حامی کارگران است، اظهار داشت: جامعه کارگری از دوران دفاع مقدس تاکنون همواره همگام با نظام اسلامی ایران بوده و در اداره کشور نقشی انسجام بخش و یکپارچه ایفا کرده است.

او کارگران را ثروت ملی کشور خواند و گفت: جامعه کارگری همواره برای چرخه تولید و توسعه استان و کشور تلاش می‌کند و این کوشش پرثمر، ستودنی است.

زارع به گردهمایی سالانه اخیر دبیران و هیات‌های اجرایی خانه کارگر سراسر کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لنگرود اشاره کرد و افزود: برپایی این گردهمایی با حضور مقام‌های عالی دولتی، بیانگر آن است که دولت رسیدگی به امور کارگران و حل مشکلات این قشر زحمتکش جامعه را از اولویت‌های خود می‌داند و حامی آنان است.

استاندار گیلان تاکید کرد: تشکل‌های کارگری باید مشکلات خود را شناسایی و به نهادهای متولی منعکس کنند تا جامعه کارگری به‌عنوان مجموعه‌ای که نبض واحدهای صنعتی و تولیدی را در دست دارد ؛ همچنان به فعالیت خود ادامه دهد.

وی رونق اقتصادی را در گرو تداوم تولید و فعالیت‌های جامعه کارگری دانست و تصریح کرد: ایجاد خلل در بخش کارگری بر تمامی ارکان جامعه تاثیر می‌گذارد و بر این مبنا همه باید برای تحکیم این زنجیره همت کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان به توطئه‌ها و اقدامات دشمنان علیه ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: یکی از نمونه‌های توطئه دشمنان، جنگ اقتصادی است که از قبل آشکار شده اما ملت ما همواره در برابر این فشارها مقاومت کرده‌اند.

 وی در پایان ضمن تاکید بر لزوم توجه به امر آموزش نیروی انسانی و پیگیری مشکلات صنفی کارگران، خواستار تعامل و تلاش جامعه کارگری در ادامه راه مدیریت و حل مشکلات کشور شد.

استاندار گیلان نشست تشکل های کارگری با استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر