کد خبر: 840906 A

ملکوتی‌خواه:

عضو هیات‌مدیره شستا در جریان نشست شورای ارتباطات شرکت‌های تابعه شستا، گفت: به همه مدیران روابط‌عمومی شستا تذکر می‌دهم به هیچ‌وجه روابط‌عمومی‌ها و شرکت‌های تابعه له یا علیه هیچ فرد یا جریان سیاسی فعالیت نکنند.

به گزارش ایلنا، محمودملکوتی‌خواه (عضو هیات‌مدیره شستا) و حسن محمدی (مدیر روابط‌عمومی شستا) روز یکشنبه (۱۰ آذر‌ ماه) در سفر به استان اصفهان، در نشست شورای ارتباطات شرکت‌های تابعه شستا در این استان شرکت کردند.

عضو هیات مدیره شستا، این نشست‌ها را زمینه ساز هم‌افزایی و انسجام روابط‌عمومی‌ها دانست و گفت: یکی از وظایف اصلی روابط‌عمومی‌ها پمپاژ امید و فضای مثبت در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ترکیبی از علم و هنر است، افزود: روابط‌عمومی‌ها با استفاده از علم و هنر در ارتباطات خود، پیونددهنده میان دو مجموعه درون و بیرون سازمان‌ هستند.

ملکوتی‌خواه، با اشاره به اینکه ثبت‌نام انتخابات مجلس شروع شده است، گفت: به همه مدیران روابط‌عمومی شستا تذکر می‌دهم به هیچ‌وجه روابط‌عمومی‌ها و شرکت‌های تابعه له یا علیه هیچ فرد یا جریان سیاسی فعالیت نکنند. 

ملکوتی‌خواه روابط‌عمومی‌ها را بهترین ابزار برای دستیابی به شفافیت در سازمان‌ها دانست و افزود: جایگاه روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها مهم و تصمیم‌ساز است و سازمان‌ها با استفاده از ظرفیت و توان روابط‌عمومی‌ها می‌توانند خدمات، اقدامات و فعالیت‌های خود را به اطلاع مردم و مخاطبان برسانند.

وی با اشاره به مشکلات موجود در خصوص تامین مواد اولیه در ذوب‌آهن بیان کرد: با توجه به سیاست هم‌افزایی در میان شرکت‌های تابعه شستا و رفع مشکل تامین مواد اولیه، افزایش سرمایه شرکت ذغال‌سنگ پرورده طبس انجام می‌شود تا بتوانند مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن را تامین کنند.

در این نشست حسن محمدی (مدیر روابط عمومی شستا) هدف از تشکیل نشست‌های استانی را ایجاد فضای هم‌افزایی، همراهی و هماهنگی‌های شرکت‌های تابعه جهت استفاده از حداکثر ظرفیت‌های مجموعه شستا عنوان کرد و افزود: این اقدام که از استان خوزستان آغاز شد، علاوه بر تنوع بخشیدن به ارتباطات رسانه‌ای، اهداف شستا در استان‌های مختلف پیش خواهد رفت.

وی با بیان اینکه مدیرعامل شستا توجه ویژه‌ای به حوزه رسانه‌ دارد، گفت: با توجه به گام‌های موثری که شستا برای بورسی‌شدن برمی‌دارد، حوزه رسانه از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا به دلیل تنوع استانی شرکت‌های تابعه شستا در کشور، نقش رسانه‌های استانی پررنگ‌تر و ویژه‌تر می‌شود.

پیش از نشست شورای ارتباطات، محمود‌ملکوتی‌خواه و هیات‌همراه با حضور در گلزار شهدای ذوب آهن به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و گفت: برای من افتخار است از مجموعه‌ای بازدید می‌کنم که اکثر اعضای آن افرادی سخت‌کوش، فعال و از خانواده ایثارگر و شهدا هستند.

محمود ملکوتی خواه روابط عمومی های شستا شورای ارتباطات شرکت‌های شستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر