کد خبر: 839933 A

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد؛

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد: دولت دستورالعمل اجرای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را به ادارات آموزش و پرورش همه استان‌ها ابلاغ کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، سیدحمایت میرزاده درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی فرهنگیان گفت: دولت دستورالعمل رتبه‌بندی فرهنگیان را به مدارس ابلاغ کرده است و باید منتظر اجرای آن باشیم.

او افزود: مجلس فرصت بررسی لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را ندارد و از سوی دیگر ضرورتی به بررسی این لایحه در صحن علنی مجلس نیست.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در قانون برنامه ششم توسعه، آمده است که لایحه رتبه بندی فرهنگیان باید در قالب بودجه سنواتی بیاید که ما سال گذشته در زمان بررسی بودجه، اعتبار دو هزار میلیارد تومانی را برای رتبه بندی فرهنگیان پیش بینی کردیم ونیازی نیست مجددا این لایحه در مجلس بررسی شود.

میرزاده گفت: در حال حاضر دولت دستورالعمل اجرای لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را به ادارات آموزش و پرورش همه استان‌ها ابلاغ کرده است تا فرهنگیان مدارک خود را ارائه دهند و براساس رتبه‌های ۵ گانه، رتبه‌های آنان مشخص شود و فرهنگیان متناسب با رتبه خود، افزایش حقوق داشته باشند.

رتبه‌بندی معلمان رتبه بندی فرهنگیان لایحه رتبه‌بندی معلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر