کد خبر: 839290 A

پیرو دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

پیرو دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محموله‌های کمکی شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری طی چند مرحله میان آسیب‌دیدگان ناشی از زلزله توزیع شد.

 به گزارش ایلنا به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، «فخراله مولایی» مدیرعامل «هلدینگ صبا جهاد» ضمن ابراز همدردی مجدد با مردم مناطق آسیب دیده از زلزله آذربایجان شرقی با اشاره به دستور موکد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر حمایت از هموطنان زلزله‌زده تصریح کرد: کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق زلزله‌زده ارسال و در میان آسیب‌دیدگان ناشی از زلزله توزیع شده است.

مولایی افزود: محموله‌های اهدایی شرکت‌های تابعه این هلدینگ از جمله صنایع شیر ایران (پگاه)، صنایع غذایی پیچک، فرآورده‌های شیلاتی بندر عباس و حمل نقل جاده‌ای فجر جهاد، شامل اقلامی همچون پتو، لباس گرم، آب معدنی، محصولات لبنی، انواع کنسروجات و ... به ارزش تقریبی یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال بوده است.

مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: شرکت پگاه آذربایجان شرقی به عنوان پایگاه امدادرسانی هلدینگ از ساعات اولیه وقوع زلزله در مناطق زلزله‌زده حاضر بوده و طی هماهنگی کامل با ستاد بحران و دیگر ارگان‌های مرتبط در استان، پیگیر وضعیت کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان بوده است.

وی افزود: بر اساس نیازسنجی‌های انجام گرفته از مناطق زلزله‌زده، کمک‌های این هلدینگ به هم وطنان عزیز آسیب‌دیده تداوم خواهد داشت.

هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صباجهاد) در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، در حوادث پیشین همچون سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور و همچنین زلزله کرمانشاه به یاری هموطنان شتافته بود.

کمک های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر