کد خبر: 839133 A

سازمان تامین اجتماعی، برنامه گفتمان‌سازی مفاهیم بیمه‌ای و تامین اجتماعی را به ویژه در محیطهای علمی و آموزشی در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، «عبداله شیرکوند» مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر در نشستی مشترک با مدیران دانشگاههای این استان با اشاره به مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی، گفت: سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد با همکاری نخبگان حوزه دانشگاهی برای ورود و توسعه مفاهیم بیمه و تأمین اجتماعی در دانشگاهها اقدام کند.

شیرکوند عنوان داشت: مقوله تامین اجتماعی یک بحث حاکمیتی است و با توجه به جمعیت بالای تحت پوشش، نیازمند ارتقاء دانش و آگاهی مردم در تمامی سطوح از جمله آموزش عالی است، به نحوی که این کمبود در تمامی این رده های سنی به طور جدی محسوس است.

وی در  این نشست، با مهم برشمردن اهمیت تامین اجتماعی به عنوان یک مقوله ملی، افزود: تامین اجتماعی دارای اهمیت بالایی است که چرایی آن در دو مقوله بسط عدالت اجتماعی به عنوان یکی از ضرورت‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین گره خوردن زندگی روزمره قاطبه اقشار مختلف با حوزه تامین اجتماعی است.

در این نشست تعدادی از مدیران و اساتید دانشگاه‌های خلیچ فارس، علوم پزشکی، آزاد و پیام نور استان بوشهر حضور داشتند که در خصوص نحوه اجرای طرح گفتمان سازی در دانشگاهها به بحث و  گفتگو پرداختند.

سازمان تامین اجتماعی آموزش مفاهیم تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر