کد خبر: 838665 A

مدیرعامل هلدینگ صبا جهاد خبر داد: پیرو دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محموله‌های کمکی این هلدینگ طی چند مرحله میان آسیب‌دیدگان ناشی از زلزله توزیع شد.

به گزارش ایلنا، فخراله مولایی ضمن ابراز همدردی مجدد با مردم مناطق آسیب‌دیده از زلزله آذربایجان شرقی با اشاره به دستور موکد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر حمایت از هموطنان زلزله‌زده تصریح کرد: کمک‌های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق زلزله‌زده ارسال و در میان آسیب‌دیدگان ناشی از زلزله توزیع شده است.

مولایی افزود: محموله‌های اهدایی شرکت‌های تابعه این هلدینگ از جمله صنایع شیر ایران(پگاه)، صنایع غذایی پیچک، فرآورده‌های شیلاتی بندرعباس و حمل نقل جاده‌ای فجر جهاد، شامل اقلامی همچون پتو، لباس گرم، آب معدنی، محصولات لبنی، انواع کنسروجات و ... به ارزش تقریبی یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال بوده است.

مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: شرکت پگاه آذربایجان شرقی به عنوان پایگاه امدادرسانی هلدینگ از ساعات اولیه وقوع زلزله در مناطق زلزله‌زده حاضر بوده و طی هماهنگی کامل با ستاد بحران و دیگر ارگان‌های مرتبط در استان، پیگیر وضعیت کمک‌رسانی به حادثه دیدگان بوده است.

وی افزود: بر اساس نیازسنجی‌های انجام گرفته از مناطق زلزله‌زده، کمک‌های این هلدینگ به هموطنان عزیز آسیب‌دیده تداوم خواهد داشت.

هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی در حوادث پیشین همچون سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور هم چنین زلزله کرمانشاه به یاری هموطنان شتافته بود.

صندوق بازنشستگی کشوری کمک به مناطق زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر