کد خبر: 835131 A

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار خبر داد؛

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری رویداد مشاوره رایگان کسب و کار (هم‌آفرینی) در روز شنبه دوم آذر خبر داد.

به گزارش ایلنا، رحیم سرهنگی با اعلام این خبر تصریح کرد: روز مشاوره رایگان کسب و کار (هم‌آفرینی) رویدادی یک‌روزه از سری رویدادهایی است که در هفته جهانی کارآفرینی برگزار می‌شود.

او افزود: در این رویداد تعدادی از مشاوران و اساتید حرفه‌ای کسب و کار به سوالات صاحبان ایده و کسب و کار و استارتاپ ها و دانشجویان در شرف راه‌اندازی کسب و کار پاسخ می‌دهند.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار بیان کرد: سوالات پیش از رویداد از طریق فرم درخواست مشاوره وبسایت، به صورت پیام صوتی و یا مکالمه تلفنی جمع آوری شده و سوالاتی که ویژگی‌های تعیین شده را داشته باشند برگزیده شده و به مشاوران با تخصص‌های مرتبط ارجاع داده می‌شود.

سرهنگی تاکید کرد: در روز برگزاری رویداد به این سوالات به صورت حضوری، آنلاین یا با پوشش رادیویی توسط بهترین مشاوران هر حوزه پاسخ داده می‌شود.

او در پایان گفت: مدت زمان پاسخگویی به هر سوال به صورت حضوری ۲۰ دقیقه، مکالمه آنلاین ۱۰ دقیقه و رادیویی پنج دقیقه خواهد بود.

کسب و کار کارآفرینی وزارت تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی هفته کارآفرینی مشاوره رایگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر