کد خبر: 834133 A

همزمان با هفته وحدت نخستین مرکز مشاوره الکترونیکی (اینترنتی) در سطح استان تهران با هدف تکریم مراجعین و خدمت رسانی به جامعه کار و تولید و تعاون استان به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، پروانه رضایی بختیاری (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران) اظهار داشت: افتتاح مرکز مشاوره الکترونیکی (اینترنتی) اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در هفته‌ای که مختص به پیامبر مهربانی است، نویدبخش افزایش وحدت و مودت میان جامعه کار و تولید و تعاونگران استان به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل افزایش رونق تولید است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه خدمات ارائه شده این مرکز به صورت اینترنتی و کاملا غیرحضوری است، افزود: کاربران می‌توانند تنها با یک کلیک در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نشانی www.tehran.mcls.gov.ir به مرکز مشاوره الکترونیکی ورود و از خدمات مشاوره رایگان آن بهره‌مند شوند.

وی افزود: علاوه بر این در همه ادارات تابعه استان تهران پوسترهایی در میز خدمت تعبیه شده که مراجعین در صورت مطالعه آن از نحوه ارائه خدمات مرکز مشاوره الکترونیکی مطلع و با اسکن کد QR آن بوسیله تلفن همراهشان می‌توانند به سامانه ورود و از خدمات نوین این مرکز بهره‌مند شوند.

رضایی بختیاری در پایان اظهارامیدواری کرد که خدمات مشاوره‌ای این مرکز علاوه بر اینکه عامل صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران باشد، پاسخگوی سوالات مطروحه بوده و نیازهای مشاوره‌ای در حوزه‌های مرتبط را نیز مرتفع کند.

پروانه رضایی-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مرکز مشاوره الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر