کد خبر: 833091 A

سرهنگی:

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد که ایجاد اشتغال بدون توسعه کارآفرینی امکان‌پذیر نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رحیم سرهنگی در نشست خبری مراسم هفته جهانی کارآفرینی گفت: در امر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وظیفه هماهنگ‌سازی بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف را برعهده دارد.

او با بیان اینکه تلاش ما این بود که در زمینه توسعه کارآفرینی تمرکززدایی کنیم، بیان کرد: توجه ما در امر توسعه کارآفرینی فقط به تهران نیست و از استان‌های دیگر نیز حمایت می‌کنیم.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه اشتغال بدون توسعه کارآفرینی امکان‌پذیر نیست، گفت: یکی از مولفه‌های مهم در توسعه کارآفرینی شاخص پشتیبانی فرهنگی است. باید شان و منزلت کارآفرینی و کارآفرین را در جامعه جا بیندازیم.

او ادامه داد: ایجاد فرهنگ کارآفرینی نیاز جامعه ماست. هفته جهانی کارآفرینی فرصت مناسبی برای غالب کردن فرهنگ کارآفرینی است. 

سرهنگی با بیان اینکه امسال‌ تم هفته کارآفرینی را شبکه‌سازی انتخاب کرده‌ایم، گفت: در این هفته در تلاشیم اجزای اکوسیستم کارآفرینی را گردهم بیاوریم تا اتفاق مثبتی در زمینه کارآفرینی رخ دهد.

رحیم سرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر