کد خبر: 832524 A

اقدامات دستگاه‌های مختلف به ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رسیدگی و امدادرسانی به زلزله‌زدگان در شماره جدید هفته نامه آتیه‌نو منتشر شد.

به گزارش ایلنا، موضوع زلزله اخیر در آذربایجان، تیتر نخست این شماره هفته‌نامه آتیه‌نو را به خود اختصاص داده: «یک پاییز لرزه تلخ دیگر». در گزارش آتیه نو می‌خوانیم: «هم‌زمان با فرا رسیدن فصل سرما، بار دیگر زمین در آذربایجان‌شرقی لرزید و خسارت جانی و مالی برجای گذاشت؛ نیازهای مردم منطقه چیست و آخرین پیگیری‌ها و کمک‌رسانی‌ها به کجا رسیده؟»

بررسی اقدامات دستگاه‌های مختلف به ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای زیر مجموعه آن برای رسیدگی و امدادرسانی به زلزله‌زدگان از دیگر مطالب مهم مربوط به این اتفاق در این شماره از آتیه نو است.

دیگر گزارش این شماره اختصاص به داده‌هایی دارد که آتیه‌نو از مطالعه‌ای موردی استخراج کرده و حاکی از آن است که توزیع صندلی‌های دانشگاهی در ایران تا چه اندازه ناعادلانه است: «دهک‌ها در دانشگاه: شش به یک به نفع اغنیا!»

در بخشی از این گزارش آمده است: «براساس یک مطالعه موردی، بیش از 60 درصد صندلی‌های دو دانشگاه شهید بهشتی و علامه طباطبایی به دهک‌های بالای درآمدی اختصاص یافته است...»

هفته نامه آتیه نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر