کد خبر: 832273 A

در نشست شورای هماهنگی وزارتخانه مطرح شد؛

نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبح امروز (شنبه هجدهم آبان) با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک‌رسانی در مناطق آسیب‌دیده از زلزله آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ریاست میرهادی قره سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور روسای شورای هماهنگی استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی به عنوان استان‌های معین در امر کمک‌‌رسانی مدیران عامل شرکت‌های سرمایه‌گذاری و روسای شورای هماهنگی استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی به عنوان استان‌های معین در امر کمک‌رسانی برگزار شد.

 وضعیت زلزله‌زدگان شمال غرب کشور و چگونگی کمک‌رسانی به هموطنان در این نشست بررسی شد.

در این نشست مقرر شد، طبق دستور "محمد شریعتمداری" تمام امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه برای خدمت به زلزله‌زدگان بسیج شود و در این راستا گروه‌های مختلف اوضاع مناطق را رصد می‌کنند تا اقدامات لازم متناسب با نیازهای منطقه انجام شود.

در این جلسه مقرر شد بیمه بیکاری برای آسیب‌دیدگان زلزله آذربایجان شرقی برقرار شود؛ همچنین از ظرفیت استان‌های معین برای رسیدگی به امور زلزله‌زدگان استفاده خواهد شد.

وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر